Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Išskirtiniai barai, restoranai

+ -


Viešbutis - restoranas "Sfinksas"
Aukštaičių / V.Kudirkos g. 55 / 19A
Tel. +370 37 301982

Artėja gražiausios metų šventės Šv. Kalėdos ir Naujieji Metai. Tai stebuklų, susikaupimo ir susibūrimo metas. Todėl kviečiame Jus šilčiausias metų šventes švęsti kartu su artimaisiais restorane - viešbutyje "Sfinksas". Čia Jus šiltai sutiks aptarnaujantis personalas, sukurs Jums jaukią atmosferą bei šventinę nuotaiką.

Daugiau informacijos >>

        

 
      


Restoranas Raudondvario dvaro
oranžerijoje

Pilies takas 1, Raudondvaris
info@raudondvariodvaromene.lt; tel. rezervacijoms: +370 686 82566

Šventinė, iškilminga Naujųjų metų sutikimo programa, specialus meniu ir legendinės grupės Rondo koncertas.

Raudondvario dvaro oranžerija buvo renovuojama nuo 2010 m. Šiandien oranžerija duris atvėrė naujam gyvenimui ir virto pokylių, ypatingų svečių primėmimo vieta, jaukiu restoranu. Rafinuota, didinga ir jauki aplinka, menanti grafų Tiškevičių laikus ir žavingi parko takeliai vedantys link Nevėžio kraštovaizdžio draustinio. Kviečiame švęsti Raudondvario dvaro oranžerijos restorane.

Jūsų paslaugoms:
• Pokylių menė furšetams, banketams / nuo 20 iki 250 svečių;
• Mažesnei svečių grupei sukursime jaukią aplinką;
• Vip banketinė menė su baltojo marmuro židiniu / 30 svečių;
• Oranžerijos kupolas – tai jaukus žaliasis žiemos sodas;
• Organizuojant konferenciją, talpiname iki 120 asmenų;
• Terasos su išėjimu į parką;
• Stalų dekoravimas, meniu pagal Jūsų pageidavimus;
• Patogus privažiavimas. Nuo Kauno miesto centro dvarą pasieksite per 15min.

Daugiau informacijos >>
Restoranas -viešbutis "VIA Baltica"
Verslo g. 17, Kumpių k., Kauno raj.
Greitkelyje Vilnius-Kaunas, 2 km už Kauno Klaipėdos link
Tel. +370 620 36666
El. paštas: viabalticapramogos@gmail.com

Jūsų patogumui dviejų aukštų restoranas su lauko terasa trečiąjame aukšte
- pirmąjame aukšte (135 vietos) galite greitai ir skaniai papietauti. Siūlome maistą išsinešimui ir dienos pietus darbo dienomis;
- jauki antrojo aukšto restorano salė puikiai tinka pobūviams ir šventiniams vakarams (165 vietos);
- vasarą trečiojo aukšto lauko terasoje su židiniu galite smagiai praleisti vakarą gurkšnodami vyną. Jei rengdami firmos vakarėlį užsisakysite ugnies šokėjus – tai ideali vieta iš kur galite stebėti jų šou.

Net ir išrankiausias svečias ras ką pasirinkti iš siūlomo europietiškos ir lietuviškos virtuvės meniu. Organizuojame furšetus, banketus, verslo pietus. Čia galite romantiškai leisti vakarus, rengti koncertus, šokių pamokas, kūrybines dirbtuves. Mūsų patalpos gali virsti podiumu mados šou, scena spektakliui ar koncertui. Mes pasirūpinsime vaišėmis, programa, pramogomis bei dekoracijomis.

Daugiau informacijos >>

        
  
      
Avilys, restoranas - alaus darykla
Vilniaus g. 34
Tel. +370 686 68525

Čia rasite jaukią, išskirtinę, neįpareigojančią aplinką. „Avilys“ įsikūręs 2 skirtingose interjero restorano aukštuose - XVIII a. menančiuose senamiesčio rūsiuose bei romantiškoje, subtilioje I-o aukšto aplinkoje.

Daugiau informacijos >>
 Restoranas "JachtKlubas"
Tel. +370 676 22520, +370 678 29999, +370 37 460623
El. paštas: jachtklubas@pretoris.lt

Restoranas „JachtKlubas“ įsikūręs romantiškoje vietoje pušyne prie Kauno marių prieplaukos. Sėdėdami jaukiame krėsle su puikaus vyno taure, galite mėgautis gardžiu maistu ir stebėti grįžtančius laivus, žvelgti į marių panoramą. Dieną čia šviesu, gaivu ir ramu. Tai puiki vieta pietums, verslo susitikimams. Vakarais jus apsups elegantiška ir šilta aplinka. Savaitgaliais gyvos muzikos vakarai, įvairūs renginiai ir įvykiai privers sustoti laiką.

Restoranas atveria duris kiekvieną dieną 10:00 valandą nuo pirmadienio iki sekmadienio. Dienos pietūs patiekiami darbo dienomis nuo 11:00 iki 15:00 valandos. Darbo dienomis dirbame iki 22:00 val, o savaitgaliais ar renginių metu būsime Jūsų paslaugoms iki tol, kol Jūs jausitės alkani ar ištroškę.

Romantika, šiluma ir jaukumas neatsiejami nuo restorano „JachtKlubas“. Visada laukiame Jūsų.

Daugiau informacijos >>

        
 

 
      


Tikra itališka kava ir puikūs
šveicariški ledai
  - "ice cafe"
Laisvės al. 68
Darbo laikas: I - VII 9:00 - 24:00 val.

Tie, kas jau apsilankė mūsų kavinėje Kaune, įsitikino, kaip skanu mėgautis kava su gardžiais ledais.

Tie, kas dar nespėjo, žvilgtelėkite į meniu ir skubėkite pas mus!

Daugiau informacijos >>
Restoranas "Senieji rūsiai"
Vilniaus g. 34
Tel. +370 601 02525

Tai Europinio lygio restoranas įrengtas XVIIa. rūsiuose, įsikūręs Kauno senamiesčio širdyje.

Istorijos autentika ir prabanga dvelkiantis viduramžių interjero restoranas lankytojus vilioja Napoleono, Didikų bei Šautuvų menėmis. Vienoje šių menių rasite senoviniu būdu nutapytą freską, kurioje pavaizduotas 1812 metų birželio 24 dieną įvykęs Prancūzijos Vidurio Armijos kėlimąsis per Nemuną pagal De C. Montte litografiją

Daugiau informacijos >>
 

        
 


        


Italų restoranas Piccola Italia
Maironio g. 22
Tel. +370 685 61212

Tai stilingas bei jaukia namų šiluma dvelkiantis italų restoranas pačiame Kauno centre. Pajuskite itališką dvasią, pragaukite itališkos virtuvės.


"Piccola Italia" -  vieta kur galite pasimėgauti tikro itališko skonio patiekalais: naminiais makaronais, itališkomis picomis, salotomis, desertais bei kruopščiai atrinktais vynais iš geriausių Italijos vyndarystės regionų.

Daugiau informacijos >>
Šokolado restoranas „CH Chocolaterie“
Rotušės a. 26
Tel. +370 686 44994

Be gardžiausių rankų darbo šokoladinių saldainių, tortų ar aromatingiausių kavų, restoranas „CH Chocolaterie“ išsiskiria savo šiluma ir jaukumu. Unikalios interjero detalės tarsi nukelia į neatmenamus laikus, kai atsirado pats seniausias ir populiariausias skanėstas – šokoladas. Senovine autentika dvelkiantys restoranų „CH Chocolaterie“ kampeliai leidžia pasijusti kaip namie. 

Daugiau informacijos >>
 
          
       


Graikiška virtuvė RHODOS
Vilniaus g. 38
Tel. +370 699 49105

Pas mus atrasite dalelytę Graikijos. Jus pasitiks graikiška muzika ir interjeras, kuris atspindi šios šalies gamtovaizdį (vanduo, akmuo ir medis).

Atvykite papusryčiauti, papietauti, pavakarieniauti ar maloniai praleisti vakarą. Turime patiekalų, kurie maloniai Jus nustebins ir suteiks naujų skonio pojūčių.

Daugiau informacijos >>
 
Ispaniškas restoranas "Cerca Del Castillo"

M.Valančiaus g. 27
Tel. +370 616 88688

Valgyk daug, skaniai, o svarbiausia – nepamiršk pasimėgauti kiekvienu kąsneliu! Tokios dietos ispanai siūlo laikytis visiems, norintiems mėgautis kiekviena diena.

Daug, skanaus ir verto aplodismentų maisto Ispanijoje ieškoti nereikia – norintiesiems palepinti save ir laikytis puikios ispaniškos dietos tereikia užsukti į pirmąjį Kaune ispaniškų patiekalų restoraną – vyno rūsį „Cerca del Castillo“, esantį Senamieščio širdyje, netoli Kauno pilies.

Daugiau informacijos >>
 
      
  
    
Greito maisto japonų ir kinų restoranas JUODAS

Savanorių pr. 288
Tel. +370 615 22522

Baras "Juodas" pirmieji apjungė kinų ir japonų virtuves bei puikų bara ir visą tai pateikė stilingoje bei prabangioje aplinkoje, kuria jau gali mėgautis kiekvienas.

Daugiau informacijos >>Prancūziškas restoranas Le Rouge
Vilniaus g. 26
Tel. +370 606 62736

Tai jaukus kampelis, kuriame kiekvienas akcentas, kiekviena detalė bei smulkmena sukurta taip, kad neabejotumėte, jog Jūs atsidūrėte užburiančioje, pasakiškoje, nenuspėjamoje ir šiek tiek ekstravagantiškoje Prancūzijoje.

Daugiau informacijos >>
     
  
      


Indiškas vegetarinis restoranas "Radharane"

Laisvės al. 40
Tel. +370 37 362941

Vegetarinio maisto restoranas Radharanė - tai dovana gurmanams. Tai tikras atradimas sveiko, pikantiško ar tiesiog kitokio maisto mėgėjui.


Patiekalams naudojame aukštos kokybės grūdus, pupeles, daržoves, vaisius, indiškus ir lietuviškus prieskonius, ghi (lydytas sviestas), panyrą (naminis sūris), tofu ( sojų pupelių sūris), soją.

Daugiau informacijos >>
 
Senamiesčio kibininė

Vilniaus g. 74
Tel. +370 646 93008

Kviečiame apsilankyti Kauno Senamiestyje esančioje kibininėje ir paragauti vietoje keptų, visada šviežių ir skanių kibinų su: aviena, varške, daržovėmis, sūrių, kalakutiena, vištiena, kiauliena ir jautiena.Taip pat siūlome picas, kurias galima valgyti tiek vietoje, tiek išsinešti

Daugiau informacijos >>
 
  
  
     
Itališkų patiekalų restoranas "Portofino"

Savanorių pr. 404
Tel. +370 37 490302

Restorano interjeras alsuoja senosios Italijos dvasia -dauguma baldų atkeliavo iš Italijos antikvariatų, o šalia baro esantis židinys dekoruotas XIX a. pabaigos – XX a. pradžios kokliais ir plytelėmis. Jų autentiškumą liudija įspausti koklių gamintojų – Sicilijos keramikų – inicialai. Restoraną puošia iš Italijos atvežtos senovinės indaujos, komodos, žvakidės ir įvairiausios kitos smulkmenos.

Mes garantuojame, kad jums bus patiektas tik šviežias ir gardus maistas!

Daugiau informacijos >>
 Restoranas "Svarstyklės"
T.Masiulio g. 18 E
Tel. +370 37 452433

Tai puiki vieta romantiškam vakarui ar verslo pietums, čia esančios freskos sukuria Italijos, Toskanos regiono atmosferą. Visos freskos tapytos dailininko Audriaus Šimko ranka, kuri sukūrė įdomų sprendimą - užuolaidas, tik jos nutapytos ant lubų. Keturios skrendančios nifos pavaizduotos atitraukiančios užuolaidas kiekviena į savo pusę.

Daugiau informacijos >>
 
      
 Sporto klubai, baseinai Kaune >>

Biliardas, Boulingas Kaune >>

Laisvalaikis kitaip Kaune >>

Šokių pamokos Kaune >>

Savanoriška veikla Kaune >>

Kursai, mokymai Kaune >>

Pramogos vaikams, jaunimui >>
 

Kas vyksta Kaune?
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • 21:00 - 22:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...