Apie viską...

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

KTU studentai modernią laisvalaiko zoną susikūrė patys

+ -
2013-11-15 20:30:10

KTU studentai modernią laisvalaiko zoną susikūrė patys

Šiandien, Tarptautinę studentų dieną, Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros rūmuose atidaryta studentiška laisvalaikio erdvė, kurios netradicinį dizainą sukūrė patys studentai.

Interjero detalėms panaudota rėmėjo – UAB “Eternit Baltic” medžiagos. Pasak įmonės direktoriaus Gedimino Vaitkevičiaus, “Išties verta suteikti paramą tiems, kurie ir patys stengiasi sukurti gražesnę aplinką, kurie jaučiasi savo universiteto, savo gyvenimo šeimininkai“.

KTU Statybos ir architektūros vadovai teigė, kad labai svarbu suteikti galimybes studentams panaudoti savo įgytas žinias praktikoje. Ši laisvalaikio erdvė - puikus jaunatviškos iniciatyvos ir geranoriško jos palaikymo pavyzdys.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo KTU rektorius prof. Petras Baršauskas, UAB „Eternit baltic“ atstovai, KTU Statybos ir architektūros fakulteto, Elektros ir valdymo fakulteto ir Telekomunikacijų fakulteto dekanai ir studentų atstovybių pirmininkai, akademinės bendruomenės nariai.

Austė Korbutė

Jono Klemano nuotraukoje: UAB "Eternit Baltic" direktorius Gediminas Vaitkevičius ir KTU rektorius prof. Petras Baršauskas (autorius Jonas Klėmanas)

 Žymos: Eternit Baltic
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...