Čia ir Dabar

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Nuo Kalėdų iki Naujųjų metų – nemokamas parkavimas Kaune

+ -
2013-12-26 02:26:00

Nuo Kalėdų iki Naujųjų metų – nemokamas parkavimas Kaune

Visu šventiniu laikotarpiu Kauno centre automobilius bus galima statyti nemokamai. Šiam siūlymui pirmadienį pritarė Kauno miesto taryba. Šventiniu laikotarpiu miesto centre vietinė rinkliava už automobilių stovėjimą iš miesto gyventojų bei svečių nebus renkama 3 darbo dienas: gruodžio 27, 28 ir 31 d.

„Jau keletą metų iš eilės priimame šį sprendimą. Tai graži dovana kauniečiams ir miesto svečiams didžiųjų metų švenčių proga", - teigė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Pasak VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės" atstovų, nuostolių dėl šio sprendimo įstaiga nepatirs, nes šventiniu laikotarpiu labai sumažėja automobilių skaičius miesto centre. Jeigu šiomis dienomis būtų renkamas mokestis už automobilių stovėjimą, būtų surinkta maždaug 27 tūkst. Lt. Nerenkant šio mokesčio, „Automobilių stovėjimo aikštelės" sutaupys darbo užmokesčio fondo lėšas.

Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus atstovai patikino, kad visi parkavimo automatai šiomis dienomis bus išjungti. VšĮ „Automobilių stovėjimo aikštelės" vadovai susisieks su mobiliojo ryšio operatoriais, kad jie šiuo laikotarpiu nepriimtų mokėjimų už parkavimą, vykdomų trumposiomis žinutėmis.

Kauno miesto savivaldybės informacija
 Žymos: Parkingas
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...