Čia ir Dabar

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Rotušės aikštėje kauniečiams bus nemokamai dalinamos eglių šakos

+ -
2013-12-18 13:17:52

Rotušės aikštėje kauniečiams bus nemokamai dalinamos eglių šakos
Eglių šakos

Visi, kurių namuose dar nekvepia Kalėdomis, šį ketvirtadienį kviečiami į Dubravos miškų urėdijos vykdomą akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus". Jos metu kauniečiams bus nemokamai dalinamos eglių šakos.

Kad nekiltų pagunda eiti į mišką ir patiems žaloti augančių medžių, Generalinė miškų urėdija kartu su 42 šalies miškų urėdijomis visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose vykdo kalėdinę akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus", kurios metu Lietuvos gyventojams bus padovanota kelios dešimtys tūkstančių eglės šakų.

Rotušės aikštėje kauniečiams eglių šakos nemokamai bus dalinamos šį ketvirtadienį, gruodžio 19 d., nuo 12.30 val. iki 16.30 val. Renginio metu planuojama išdalinti apie 1 tūkst. eglės šakų.

Miškininkai tikisi, kad šios šakos papuoš daugelį namų, sukurs šventinę nuotaiką ir padės nuo kirvio apsaugoti šimtus miškuose augančių eglučių. Taip pat tikimasi, jog ši akcija padės populiarinti gamtosaugines idėjas, jomis keisti požiūrį ir į šventines tradicijas - nekirsti medžio, o pasitenkinti eglės šakele. 

Kauno miesto savivaldybės informacijaŽymos: Eglių šakos
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...