Laisvalaikis

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Rotušės aikštėje - Kalėdinio stebuklų miestelio atidarymas

+ -
2013-12-01 10:51:16

Rotušės aikštėje - Kalėdinio stebuklų miestelio atidarymas
Kalėdinis miestelis

Jau penktąjį žiemos švenčių sezoną lankytojus džiugins Kauno Rotušės aikštės Kalėdinis miestelis su stebuklingais nameliais, įvairiausiais renginiais, žiemiškomis pramogomis ir Kalėdinėmis gerumo akcijomis.

Gruodžio 7 d., 14 val. visi kviečiami į teatralizuotą Kalėdinio stebuklų miestelio atidarymą, kuris vyks Kauno Rotušės aikštėje.

Teatralizuotas Kalėdinio stebuklų miestelio atidarymas

14 val. vaikų lauks Kalėdų senelis su Snieguole, įvairūs pasakų personažai, daugybė linksmybių, žaidimų ir saldžių dovanų. 17 val. interaktyviems nuotykiams pakvies ypatingas Šviesos namelis, kuriame karaliaus šviesa: šviesos tapyba, šviesos dirbtuvės ir Kalėdinės šviesos instaliacijos.

Rotušės aikštėje taip pat bus pristatyti menininko Karolio Vaivados - vieno iš retų Lietuvoje šviesos menininkų – dėmesį traukiantys kūriniai „Šviesos erdvė“ ir „Šviesos kompozicija“. Karolio kūryboje yra svarbios šviesos fizikinės savybės, žmogaus sąveika su šviesa ir galimybė ją valdyti.

„Norime pasiūlyti visiems atviras nemokamas Kalėdines pramogas šiltuose Kalėdiniuose nameliuose - pasiklausyti gyvai sekamos pasakos bei savo rankomis pasigaminti kalėdinę dovaną. Kiekvienais metais VšĮ

„Artima kultūra“ siekia skatinti jaunųjų menininkų kūrybą, todėl ir šiemet atsirado mūsų ypatingasis „Šviesos namelis“, kuriame tikrai verta apsilankyti“, teigia „Artima kultūra“ vadovas ir Kalėdinio stebuklų miestelio organizatorius Danas Viluckas.

Kalėdiniai stebuklų miestelio nameliai

Šiais metais duris atveria net trys ypatingi Kalėdinio stebuklų miestelio nameliai: „Dirbtuvėlės“, „Pasakų namelis“ ir „Šviesos namelis“, kurie džiugins miestelio svečius iki pat trijų Karalių, sausio 6 d.

„Dirbtuvėlės“ kvies visus mažuosius ir jų tėvelius pasigaminti Kalėdinių rankdarbių – velti vilną, megzti, gaminti atvirukus ir ir papuošalus bei šmokti įvairiausių technikų, kurių subtilybes atskleis namelio mokytojai, o „Pasakų namelyje“ bus rodomi senosios gerosios animacijos filmai, pasakas seks ir gitara akomponuos balsingosios Pasakų senelės, visiems kurdamos tikrą, jaukią ir šiltą Kalėdinę nuotaiką. „Šviesos namelyje“, kurį dovanoja „Lemona electronics“, kiekvienas galės išmėginti „šviesos tapybą“ ant specialiais dažais padengtos sienos, pamatyti tamsoje švytinčius meno kūrinius ir sudalyvauti unikaliose „Šviesos dirbtuvėlėse“.

Idėjos sumanytojai VšĮ „Artima kultūra“ drauge su Kauno kultūros centru „Tautos namai“ ir Kauno miesto savivaldybe kviečia kauniečius bei miesto svečius pajusti šventinę nuotaiką, atskleisti Kalėdų dvasią, dalytis meile ir gerumu sutinkant svarbiausias metų šventes. Organizatoriai tikisi, kad Kalėdų miestelis taps visų didžiųjų žiemos švenčių traukos centru.

Organizatorių informacijaŽymos: Kalėdinis miestelis
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...