Laisvalaikis

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Ryškiausia lapkričio žvaigždė „Gargare“ – vokietis Martin Roth

+ -
2013-11-20 10:54:12

Ryškiausia lapkričio žvaigždė „Gargare“ – vokietis Martin Roth
Gargaras

Lapkričio 22-ąją Kauno renginių erdvėje „Gargaras“ laukia ryškiausias šokių muzikos įvykis šį mėnesį – „Neoninė naktis su Martin Roth“. Iš viso dviejose renginio erdvėse pasirodys net 15 didžėjų. Svarbiausiu nakties svečiu taps gilų skambesį didelėms erdvėms kuriantis vokiečių prodiuseris Martin Roth.

Frankfurte gimęs Martin Roth augdamas mokėsi skambinti pianinu. Tiesa, jau paauglystėje jo širdį užkariavo ne klasikinė, o elektroninė muzika. Visų pirma jis buvo „Depeche Mode“ gerbėjas, o didžiausiu įkvėpėju bei herojumi įvardina savo žemietį „Cocoon“ įkūrėją Sven Väth.

Dar 1996-aisiais žengęs pirmuosius prodiusavimo žingsnius po keleto metų atlikėjas ėmė užtikrintai pildyti savo diskografiją. 2008-aisiais jis kartu su Deadmau5 ir Eric Prydz sužibėjo „Beatport“ apdovanojimuose. Visgi esminis Martin Roth karjeros lūžis įvyko 2010-aisiais persikrausčius į Berlyną ir panirus į šokių muzikos sostinės įvykių jūrą.

Vienu stiliumi neapsiribojantis prodiuseris bendradarbiauja su keletu solidžių šokių muzikos leidybinių kompanijų. Martin Roth singlai pasirodo „Above & Beyond“ leidyklos „Anjunabeats“ padalinyje „Anjunadeep“, taip pat prieš penkerius metus jis įkūrė savo įrašų kompaniją „Lunatique“. Kiek vėliau – ir dar vieną leidyklą „OMFG!“, skirtą gilesniam ir labiau eksperimentiniam skambesiui.

Šiandien Martin Roth įkvėpimo pasisemia keliaudamas ir grodamas visame pasaulyje – svarbiausiuose Europos, Azijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Australijos klubuose ir festivaliuose. Tą nuostabų jausmą, kuris apima priverčiant šokti didžiulę minią, jis sugeba perkelti į studiją, kurioje iš prisiminimų gimsta nauji topus užkariaujantys kūriniai.

Renginio „Neoninė naktis“ metu unikalią atmosferą kurs ne tik talentingi didžėjai bei nepriekaištinga garso sistema. Neono magiją sustiprins oro akrobatės, akį vilios „3D mapping“ vaizdo projekcijos. Ultravioletinėje šviesoje išsiskirsiantį veido ir kūno makiažą kurs „body painting“ specialistai.

„Neoninė naktis su Martin Roth“ gros Kastis Torrau ir Donatello, Mindaugėlis ir daug kitų – ateinantį penktadienį Kauno „Gargare“. Išankstiniais bilietais į ultravioletinę fiestą prekiauja „Ticketpro“.
 



Organizatorių informacija

 



Žymos: Gargaras
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...