PrieKaunis

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

Dovana Raudondvario bendruomenei – sporto aikštynas

+ -
2013-11-14 21:43:44

Dovana Raudondvario bendruomenei – sporto aikštynas
Raudondvario sporto aikštynas

Raudondvario gimnazijos (Kauno r.) teritorijoje atidaryta moderni krepšinio aikštelė ir teniso kortai. Maždaug 300 tūkst. litų kainavusį sporto objektą bendruomenei padovanojo bendrovė „Baltisches Haus“.

Ši kompanija ne tik stato modernius prekybos centrus, kuria naujas darbo vietas, bet ir svariai prisideda prie Kauno rajono gerovės kūrimo. Ji jau yra finansiškai parėmusi transporto žiedo statybą Noreikiškėse.

„Jūsų vadovaujama bendrovė įsiliejo į Kauno rajono gyvenimą kaip socialiai atsakingo verslo pavyzdys. Nuoširdžiai dėkoju jums už nesavanaudiškumą”, - “Baltisches Haus” statybų ir eksploatacijos skyriaus vadovui Ignui Grigarui spaudė ranką Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Sporto aikštynas skirtas visai miestelio bendruomenei, tačiau labiausiai juo džiaugiasi jaunieji raudondvariškiai. Gimnazijos direktorius Ilmaras Embrektas pastebėjo, kad aikštelėje būna judru ir dieną, ir vakare, todėl reikėtų pagalvoti apie geresnį apšvietimą.

Meras Valerijus Makūnas pabrėžė, kad artimiausioje ateityje bus ieškoma galimybių atnaujinti šalia esantį stadioną, planuojama renovuoti ir Raudondvario gimnazijos pastatą.

Bendrovė „Baltisches Haus“ Lietuvoje valdo daugiau kaip 200 tūkstančių kvadratinių metrų nekilnojamojo turto objektų. Šiemet „Baltisches Haus“ Raudondvaryje pastatė „Iki“ prekybos centrą, į kurį investavo 4 mln. litų. J.Naujalio gatvėje duris atvėrusioje parduotuvėje, kurios prekybos plotas siekia 600 kv. metrų, sukurtos 26-ios naujos darbo vietos. Bendrovės partnerė UAB „Palink“ į šią parduotuvę investavo dar 1,1 mln. litų.

Iki šiol Raudondvaryje nebuvo didesnės maisto prekių parduotuvės, todėl šio miestelio gyventojai įvairesnių prekių turėdavo vykti į Kauną. Dabar į naują prekybos centrą užsuka ne tik raudondvariškiai, bet ir Vilkijos, Kulautuvos, Batniavos gyventojai.

KRS informacija
 Žymos: Raudondvaris , sporto aikštynas
Kas vyksta Kaune?
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • 21:00 - 22:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...