Sportas

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

„LSU-Atletas“ neprilygo Kauno „Žalgiriui“

+ -
2013-11-10 21:09:39

„LSU-Atletas“ neprilygo Kauno „Žalgiriui“
„LSU-Atletas“ neprilygo Kauno „Žalgiriui“

Šiandien Kauno rajono "LSU-Atletas“ žaidė Lietuvos krepšinio lygos su Kauno „Žalgiriu“ ir pralaimėjo 50:79 (8:19, 11:16, 10:23, 21:21). Sausakimšoje Garliavos sporto ir kultūros centro arenoje „LSU-Atletas“ pirmavo tik rungtynių pradžioje. Be Šarūno Jasikevičiaus, Roberto Javtoko ir Siim Sander-Venes rungtyniavę žalgiriečiai, tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai pirmavo visas rungtynes. „LSU-Atleto“ gretose išsiskyrė Tomas Urbonas ir Vidmantas Sragauskis. „LSU-Atleto“ vidurio puolėjas T.Urbonas atkovojo 9 kamuolius ir blokavo net šešis varžovų metimus.

Saulius Štombergas šį vakarą debiutavo LKL pirmenybėse Kauno ‚Žalgirio‘ vyr.trenerio poste.

„LSU-Atletui“ taškus pelnė: Vidmantas Sragauskis 10 ( 3/7 trit.) Tomas Urbonas 10 ( 8 atk.kam., 6 blok.kam.), Žygimantas Skučas 8.

„Žalgiriui“ daugiausia taškų pelnė: Kšyštofas Lavrinovičius 20, Paulius Jankūnas 11.

Kitas rungtynes ateinantį sekmadienį ( lapkričio 17 d. ) Kauno rajono „LSU-Atletas“ žais su Alytaus „Dzūkija“. Susitikimas vyks Garliavos sporto ir kultūros centre.

Komentarai:

„LSU-Atleto“ vyr.treneris Edas Nickus: “Šiandien mūsų komandai buvo gera pamoka. Nors daug ruošiamės rungtynėms, vaikinai pernelyg jaudinosi ir darė nemažai klaidų. Per sezoną mums reikia žaisti daugiau tokių rungtynių, kad įgytume patirties. Džiaugiuosi, kad susitikimą stebėjo sausakimša arena, daugumai tai buvo puiki šventė.“

„LSU-Atleto“ komandos kapitonas Vidmantas Sragauskis:“Galėjome sužaisti kur kas geriau. Pernelyg jaudinomės, buvome susikaustę. Nežinau, kas atsitiko komandai, buvome nusiteikę kovoti, o negalėjome pasipriešinti“.

„Žalgirio“ vyr.treneris Saulius Štombergas: “Turėjome puikią galimybę leisti rungtyniauti jauniems žaidėjams. Šiandien nebuvo sunkios rungtynės, tačiau laukia išbandymai Eurolygoje, norėjau pažiūrėti, kaip seksis ne tik patyrusiems žaidėjams. Stengiamės rungtyniauti agresyviai, išbandyti taktinius sumanymus“

LSU informacija
 Žymos: LSU-Atletas , Žalgiris
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...