Sportas

Siųsti el.paštu Spausdinti Facebook Linkedin Twitter

“LSU-Atleto” įžaidėjo tikslas- ir toliau tobulėti

+ -
2013-11-06 09:40:18

“LSU-Atleto” įžaidėjo tikslas- ir toliau tobulėti
Karolis Babkauskas

Prieš LKL sezoną Kauno rajono „LSU-Atleto" komandos gretas papildęs įžaidėjas Karolis Babkauskas jau tapo vienu iš komandos lyderių. Kelis sezonus Panevėžio „Lietkabelyje“ praleidęs 22 metų ir 185 cm ūgio žaidėjas ne tik puikiai meta tritaškius, bet ir negaili kamuolio komandos draugams. Lietuvos krepšinio pirmenybėse K.Babkauskas per rungtynes vidutiniškai pelno 14.0 taškų ir atlieka 7.8 rezultatyvius perdavimus.

Tris sezonui atstovavai Panevėžio „Lietkabeliui. Šiemet pasirinkai „LSU-Atletą“, kodėl?

Pasibaigus praėjusiam sezonui manimi aktyviai domėjosi „LSU-Atletas“. Žaidėjus ir klubo vadovus pažįstu, apsispręsti nebuvo sunku. Be to, tai- jaunatviška komanda, turinti nemažai ambicijų. Įdomu ne tik tobulėti, bet ir pasidalinti savo patirtimi. Džiaugiuosi, kad manimi pasitiki treneriai, o aikštelėje praleidžiu daug laiko.

Ar sunku įgyvendinti keliamas užduotis?

Apie mano vaidmenį komandoje prieš sezoną nemažai kalbėjome su treneriu Edu Nickumi. Stengiuosi kuo greičiau perprasti komandos žaidimo filosofiją. Ne viskas pavyksta, tačiau kiekvieną dieną jaučiuosi vis tvirčiau. Pataikau nemažai tritaškių, atlieku rezultatyvius perdavimus. Jau ne kartą minėjau ir anksčiau, privalau gerinti gynybą.

Kurio žaidėjo veiksmus aikštėje supranti akimirksniu?

Geriausiai suprantu Žygimantą Skučą. Kartu žaidėme „Žalgirio“ dublerių komandoje.

Komandai keliamas tikslas patekti tarp aštuonių stipriausių LKL komandų.

Nors prieš sezoną komandos atrodė grėsmingai, tačiau dabar matome, kad galime kovoti su daugeliu varžovų. Iškovojome pergales prieš Utenos „Juventus“ ir Panevėžio „Lietkabelį“, iki paskutinių minučių kovojome su LKL lyderiais- „Lietuvos rytu‘“ ir Kėdainių „Nevėžiu“. Turime atiduoti visas jėgas, o nustebinsime dar ne vieną komandą.

Šiemet pradėjai studijas Lietuvos sporto universitete?

Taip, pasirinkau Treniravimo sistemų studijų programą. Ji ne tik perspektyvi, bet ir vienintelė rengianti trenerius. Tiesa, studijoms labai trūksta laiko. Su „LSU-Atleto“ komanda žaidžiu Lietuvos krepšinio, o su LSU- Lietuvos studentų krepšinio lygoje.

Kiekvienas krepšininkas turi svajonių..

Džiaugiuosi, kad dabar galiu atstovauti „LSU-Atletui“. Turiu dar daug ir sunkiai dirbti. Manau, kad nemažai žaidėjų svajoja žaisti „Žalgiryje“ ir atstovauti Lietuvos krepšinio rinktinei.

Ačiū už pokalbį

LSU interviu Žymos: Karolis Babkauskas , LSU-Atletas
Kas vyksta Kaune?
  • 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • visa diena

KAUNO MUZIKA

Vieta, kur rasi KAUNO atlikėjų arba muzikos, atliekamos KAUNE, vaizdo klipus...